014 laserop in koffer-v014 laserop koffer en doos2-vLaserlinnupeletaja

Laser linnupeleti

Kui rändlinnud tekitavad kahju ja elumajad on põldudele lähedal, siis paugutamine võib olla elanikele väga häiriv. Et siiski lihtsalt linde peletada tuleks kasutada selleks spetsiaalselt lindude hirmutamiseks välja töötatud laserkiirt. Erinevalt teistest linnupeletajatest ei harju linnud laserkiirega.  Laser toimib ka päevavalguses, kuid on eriti efektiivne päikesetõusu ja -loojangu ajal ning uduse ilmaga.

Laser peletab linde ümberkaudseid inimesi häirimata!

KUIDAS TÖÖTAB: Laserop’i efektiivseks kasutamiseks tuleb selle valguskiir suunata alati allapoole, kui seade sisse lülitada. Seejärel tuleb valguskiirt liigutada sujuvalt ning aeglaselt üle maapinna oma sihtmärgi poole, et linde eemale peletada. Viimaks sihtida valguskiirt lindude pihta või nende kohale.
Sellepeale tõusevad linnud lendu. Järgi linde valguskiirega, et neid varjupaigast eemale kihutada. Pärast mitmeid kasutamiskordi hakkavad linnud pidama asukohta ohtlikuks ning ei pöördu enam tagasi.

Eestikeelne kasutusjuhend

Kaasas on lisaaku ja laadija. Aku kestab intensiivsel kasutamisel rohkem kui 2 päeva. Tööraadius enam kui 2000m.

Tarneaeg 2-3 tööpäeva.

50% ostuhinnast tagasi – kas teadsite, et rändlindude ja kiskjate kahjustuste vältimiseks rakendatud abinõudele tehtavad kulutused hüvitatakse riigi poolt 50% ulatuses? Täpsemalt lugege meie blogi postitusest.

Vaata ka:

456.00 (sisaldab KM 20%)

2 in stock