Kuidas tellida

Nirgu e-poe eesmärk on pakkuda kõige mugavamat ja kiiremat põllu- ja aiandustarvikute e-poe teenust Eestis ja Baltikumis. Kui teil on ettepanekuid, kuidas ostmist veelgi lihtsamaks teha, siis ärge jätke seda enda teada. Parimad ettepanekud saavad kindlasti premeeritud.

Kuidas osta:

Komplekteerige ostukorv vajalikest toodetest. Kui soovitud kaup ja kogused on ära märgitud, tuleb täita isikuandmete vorm, valida tarneviis, tutvuda ning nõustuda müügitingimustega ja valida makseviis. Valides pangalingiga maksmise suunatakse teid teie valitud panka. Kui olete oma pangas kauba eest tasunud, pöörduge kindlasti tagasi kaupmehe juurde. Pärast tellimuse vormistamist saadetakse tellimuse kinnitus ja arve teie e-mailile. Juhul, kui kümne minuti jooksul ei ole teie e-maili postkasti kinnitust ja arvet tulnud, palume võtta meiega kohe ühendust, kas e-maili või telefoni teel.

Kaup jõuab Eesti piires kohale tavaliselt 3-4 tööpäevaga. Siinkohal on oluline jälgida, et kõik teie andmed oleksid korrektsed, vastasel juhul ei jõua tellimus teieni.

 

Lisa kommentaar

Salu OÜ Reg nr. 12600389 Kunderi 27 Tallinn 10918

Meie eesmärk on pakkuda põllumeestele ja aednikele parimat ja efektiivsemat viis lindude ja loomade peletamiseks.

(+372) 52 67 138

Salu OÜ Reg nr. 12600389
Kunderi 27 Tallinn 10918

0