Allahindlus!

Mutilõks

28.80 (sisaldab KM 20%)

3 laos

Easyset mutilõks on üks kõige lihtsamaid, efektiivsemaid ja populaarsemaid mutilõkse.

Efektiivsus
Tootekood: 5055687155173 Kategooria:

Kirjeldus

KAITSTAVAD ALAD: Peenramaad, aiad, hoovid, muruväljakud

KUIDAS TÖÖTAB: Mutt jääb lõksu kinni.

Kiire kasutusjuhend:

Kasutage lõksu paigaldamiseks kindlasti kindaid, kuna mutid tunnevad hästi lõhna ja inimese lõhn võib neid hirmutada.

1.       Vaata, kus on muti tehtud mullahunnikud, mis on üksteisest ca 1–3 m kaugusel. Seejärel tõmba mõtteline joon mutiaugust ca 50 cm kaugusele jäädes kahe mullahunniku vahele. Proovi leida muti tunnel, mis jääks sirgelt kahe mullahunniku vahele.

Seejärel kaeva mutilõksu suurune auk, mis jääb muti tehtud tunneli keskele. Lõksu paigaldamiseks tehtud auk peab olema sama suur nagu lõks (ära tee suuremat). Augu kaevamisel vaata, et muti poolt tehtud tunnel oleks mutil läbitav nö takistamatult.

2.      Lõksuga ümber käies kasuta kindaid, kuna mutid on väga lõhnatundlikud. Hoia lõksu kindlalt käes ning vajuta käepide alla, et see sulguks korralikult. NB! Allavajutatud käepideme silmus on väga tundlik, mistõttu seda puudutades vajub silmus koheselt kinni!

3.      Lõksu ülesseadmine:  aseta lõks kaevatud auku, mis jääb muti tunneli teele. Lõksu auku asetades ole ettevaatlik ning jälgi, et silmus oleks endiselt avatud asendis lõksu all. Vooderda lõksu ümbris/auk murumätta tükikeste või mullaga vms, et valgus ei pääseks tunnelisse.  

LISAINFO: tarneaeg 2-3 tööpäeva.

Vaata ka:

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.