Linnupeletaja Agro Pro 2Ha

793.00 (sisaldab KM 22%)

1 laos

Agro Pro edastab lindude hädakisa ja röövlindude häälitsusi, luues kahjuri jaoks ebameeldiva keskkonna. See on efektiivne paljude liikide peletamiseks, näiteks varesed, tuvid, kuldnokad, kajakad jne.

Põllumajanduslikuks tarbeks välja töötatud peletaja, mis on mõeldud peamiselt välistingimustes kasutamiseks. Töötab nii aku (3 nädalat) kui ka 220V pealt.

Efektiivsus
Tootekood: 0011 Kategooria:

Kirjeldus

Agro Pro linnupeletit saab kasutada paljudes piirkondades: põldudel, lautades ja tallides, linnakeskustes või tööstuspiirkondades. Seade sobib ideaalselt lindude peletamiseks nii sise- kui välistingimustes.

Kaitseb tõhusalt kuni 2 hektarit. Aku maht kuni 3 nädalat. Täielikult programmeeritav. Iga akustilise intervalli vahel on 20-minutiline paus. Salvestatud on rohkem kui 150 erinevat peletussignaali ning häälitsust, mis on jagatud seitsmesse gruppi. Kaasas laadija. Sisaldab akut.

Kasutusjuhend.

Modifitseeritud seade müügil

· Lihtsustatud programmeerimine ühe pöördnupuga eelmise versiooni kahe nupu asemel.
· Kokkupandava metallraami konstruktsiooni on täiustatud, et suurendada vastupidavust ja vähendada monteerimisaega.
· Nüüd on võimalik tööks programmeerida kaks ajavahemikku. See võimaldab piirata Agro Pro helisignaalide mõju keskkonnale, tekitades häirivaid signaale ainult lindude toitumise ajal: hommikul ja päeva lõpus.
Küsi vargusvastast lisaseadet: poole meetri pikkune ankur maapinda ja tabalukk.

Tarneaeg 2-3 tööpäeva

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.