Linnupeletuspall

9.76 (sisaldab KM 22%)

Puhasta

Linnupeletuspall on populaarne ja kuluefektiivne tugevast PVCst valmistatud täispuhutav ilmastikukindel linnupeletusvahend. Seda on lihtne paigaldada ja sobib kasutamiseks väga paljudes kohtades erinevate lindude põhjustatud probleemide lahendamiseks.

Pallil on kuus “röövlinnu silma”, mis hirmutavad kulliliste looduslikku saaki varblasi, tuvisid, vareseid, kajakaid ja teisi linde.

 

Tootekood: 0702811620124 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Linnupeletuspall riputatakse masti külge kaitstava objekti lähedale nähtavale kohale, kus tuul seda liigutada saab. Võib riputada ka oksa külge, kuid tuleb ettevaatlik olla, et oks palli katki ei teeks. Nähtaval kohal rippuva linnupeletuspalli tööraadius on ligikaudu 30 meetrit. Mida kõrgemale on pall riputatud, seda suurem on tema mõjuulatus. Maksimaalne efektiivsus saavutatakse erinevat värvi pallide vahelduva kasutamisega. Ühte värvi palli maksimaalne efektiivne tööaeg on kolm nädalat. Saadaval on valge ja must linnupeletuspall. Kollane hetkel laost otsas.

Kaitstavad alad: aiad, terrassid, põllud, hoidlad, laudad, laadimispaigad, paadisadamad, istandikud, kõrghoonete katused jne

Peletab rästaid, tuvisid, varblasi, kajakaid, vareseid jt linde

Kuidas kasutada. Puhu pall täis, aga mitte liiga täis, ära kasuta selleks pumpa. Kleebi läikivad silmaterad mustade ringide keskele. Kinnita palli põhja külge pakis kaasas olevad läikivad ribad. Riputa pall nähtavasse kohta.

Talveks lase pall pisut tühjemaks ja aseta keldrisse või jahedamasse ruumi uut hooaega ootama.

Palli läbimõõt 50 cm, kaal 130 g.

Tarneaeg 2-4 tööpäeva.

Lisainfo

Värvus

Kollane, Must, Valge

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.