Peletav lint 2×80 meetrit

24.40 (sisaldab KM 22%)

9 laos (saab järeltellida)

Efektiivne vahend erinevate lindude peletamiseks maasikate ja marjapõõsaste juurest, terrassilt, sadamas jahtide pardalt ja mujalt, kus linnud häirivad.

 

Tootekood: 8732673280824 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Vanad maasikakasvatajad soovitavad lindude peletamiseks kasutada makilinte – tõmmates need piki maasikapeenart. Tänapäeval on õnneks efektiivsemad vahendid nagu valguse käes helkiv ja virvendav lint, mis tekitab tuules liikudes sahisevat heli ja on mõeldud kõikide lindude: tuvide, rähnide, kajakate, pääsukeste, varblaste, kuldnokkade, vareste, musträstaste, partide, hanede jt heidutamiseks

KAITSTAVAD ALAD: puukoolid, aiad ja istandused – maasikapeenrad, marjapõõsad, viljapuud, terrassid, avatud garaažid, ujuvvahendid jt kohad, kus linnud häirivad.

KUIDAS TÖÖTAB: lint virvendab ja helendab valguse käes ning tekitab tuules liikudes sahisevat heli.

PAIGALDAMINE: siduge linnupeletuslint puu ja põõsa okste külge või 1 meetri kõrgusele põllukultuuride kohale tokkide külge, maasikapeenarde puhul sättige lint peenarde vahele, taimede äärde.

LISAINFO: lindi laius 25mm, ühes pakis on kaks  erinevat linti, kumbki lint 80 m. Lint on kitsam, õhem ja mänglevam kui videos.

MÕÕDUD: 2 x (80 m x 2,5cm x 0,25mm)

Tarneaeg 2-3 tööpäeva.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.