Elektrooniline puldiga linnuhirmutuspauguti

939.40 (sisaldab KM 22%)

Saadaval järeltellimisel

Puldiga pauguti rändlindude, kajakate, tuvide, sigade, huntide  ja karude peletamiseks. Rändlinnud ja ka metsloomad võivad teha väga suurt kahju põllumeestele. Ilmastikukindla elektroonilise kahuri paukude seeria, mille helitugevust võib võrrelda jahipüssi pauguga, hirmutab eemale ka kõige julgemad linnud ja loomad. Enim müüdud pauguti Eestis.

Efektiivsus
Tootekood: 777700334 Kategooria:

Kirjeldus

Puldiga elektrooniline gaasikahur Zon EL08 – kõige efektiivsem elektrooniliselt seadistatav pauguti rändlindude, kajakate, tuvide, sigade ja huntide hirmutamiseks. Tegemist on ilmastikukindla elektroonilise kahuriga, mille helitugevust võib võrrelda jahipüssi pauguga.
Digitaalselt seadistatav gaasikahur Zon EL08 annab võimaluse tulistada kuni neli pauku järjest. Lisaks saab valida erinevate intervallide vahel ning 4 erinevat ajaperioodi 24H jooksul, mil paugutaja töötab. Näiteks on võimalik kahurit seadistada nii, et hommikuti alustab paugutaja tööd kell 6.05 ja lõpetab kell 9.00. Seejärel töötab paugutaja lõuna ajal mõned tunnid ja siis õhtul vastavalt vajadusele. Kuna kahuriga saab lasta kuni 4 pauku järjest, siis on see kõige efektiivsem just rändlindude hirmutajana.

Puldiga juhitavus teeb kahuri töö efektiivsemaks. Kahuri saab lihtsalt aktiveerida distantsilt – puldi tööraadius on kuni 2 km – ajal, mis on väljaspool eelneva seadistuse ajavahemikku, kui tekib ootamatu vajadus soovimatute lindude või loomade peletamiseks. Üks pult töötab samaaegaselt kuni 4 erineva kahuriga (igale kahurile on vajalik kinnitada oma vastuvõtja).

KAITSTAVAD ALAD: viljapõllud, juurviljakasvatused, marjaistandused, puuviljakasvatused

KUIDAS TÖÖTAB: gaasikahuri töötamiseks on vaja 12V pingega akut ja propaan- või butaangaasi, mis ei kuulu komplekti. Võib kasutada tavalist autoakut ja majapidamisgaasiballooni.

Efektiivsuse suurendamiseks soovitame juurde osta spetsiaalse kolmjala, mille kõrgus ja 360-kraadine pöörlemismehhanism suurendab kahuri tööraadiust, sest iga pauguga muudab kahur suunda.

Eestikeelne kasutusjuhend

Kas teadsid?

Rändlindude ja kiskjate kahjustuste vältimiseks rakendatud abinõudele tehtavad kulutused hüvitatakse riigi poolt 50% ulatuses. Täpsemalt lugege meie blogipostitusest.

 

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.