Remote control bird cannon-3Remote control bird cannon-8

Puldiga juhitav elektrooniline linnuhirmutispauguti

Puldiga elektrooniline gaasikahur Zon EL08 – kõige efektiivsem elektrooniliselt seadistatav pauguti rändlindude, sigade, kajakate, tuvide hirmutamiseks. Tegemist on ilmastikukindla elektroonilise kahuriga, mille helitugevust võib võrrelda jahipüssi pauguga.
Digitaalselt seadistatav gaasikahur Zon EL08 annab võimaluse tulistada kuni neli pauku järjest. Lisaks saab valida erinevate intervallide vahel ning 4 erinevat ajaperioodi 24H jooksul, mil paugutaja töötab. Näiteks on võimalik kahurit seadistada nii, et hommikuti alustab paugutaja tööd kell 6.05 ja lõpetab kell 9.00. Seejärel töötab paugutaja lõuna ajal mõned tunnid ja siis õhtul vastavalt vajadusele. Kuna kahuriga saab lasta kuni 4 pauku järjest, siis on see kõige efektiivsem just rändlindude hirmutajana.

Puldiga juhitavus teeb kahuri töö efektiivsemaks. Kahuri saab lihtsalt aktiveerida distantsilt – puldi tööraadius on kuni 2 km – ajal, mis on väljaspool eelneva seadistuse ajavahemikku, kui tekib ootamatu vajadus soovimatute lindude või loomade peletamiseks. Üks pult töötab samaaegaselt kuni 4 erineva kahuriga (igale kahurile on vajalik kinnitada oma vastuvõtja).

KAITSTAVAD ALADViljapõllud, juurviljakasvatused, marjaistandused, puuviljakasvatused

KUIDAS TÖÖTAB: Gaasikahuri töötamiseks on vaja 12V pingega akut ja propaan- või butaangaasi, mis ei kuulu komplekti. Võib kasutada tavalist autoakut ja majapidamisgaasiballooni.

Efektiivsuse suurendamiseks soovitame juurde spetsiaalset kolmjalga, mis suurendab tegevuse raadiust kordades.

Eestikeelne kasutusjuhend

 

Kas teadsid?

Rändlindude ja kiskjate kahjustuste vältimiseks rakendatud abinõudele tehtavad kulutused hüvitatakse riigi poolt 50% ulatuses. Täpsemalt lugege meie blogipostitusest.

 

 

924.00 (sisaldab KM 20%)

2 in stock