Liikumissensoriga ultraheliga aiavalvur

82.96 (sisaldab KM 22%)

7 laos (saab järeltellida)

Liikumissensoriga ultraheliga aiavalvur sobib terrassile, aeda või tiigi äärde ja hirmutab nii loomi kui linde. Sobib ka suurte loomade peletamiseks. 

Kaitstavad alad: aiad, verandad, rõdud, hoovid, peenrad, tiigid

 

Efektiivsus
Tootekood: 0702811620278 Kategooria:

Kirjeldus

Kõige efektiivsemad on need linnupeletid, mis hakkavad tööle just siis, kui lind või loom sinna vahetusse lähedusse jõuab. Liikumissensoriga aiavalvurit  on lisaks  võimalik tööle panna puldist, kui on näha, et soovimatu lind või loom on aias toimetamas.

Kuidas töötab: kui sensor tuvastab liikumise (10 m raadiuses), teeb aiavalvur häält ning vilgutab tulega. Järsu ootamatu hääle kuulmine ehmatab loomi ja linde. Töötab nii vooluvõrgus kui patareide toitel (patareid ei kuulu komplekti). Seade on igati reguleeritav: võimalik on muuta lähenemissensori tundlikkust, lülitada välja heli ja jääb ainult ultraheli, valida seadme töö kas lähenemisel, juhuslike intervallidega või pidevalt (ultraheli).

Kasutusjuhend

Paigaldamine: aiavalvuri saab näiteks seina külge kinnitada kruvidega. Võib asetada ka lihtsalt mõne kõrgema koha (kasti) peale või probleemse paiga lähedale.

Mõõdud: 17 cm x 9 cm x 13 cm

Lisainfo: 2-3 tööpäeva

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.