Päikesepaneeliga ultrahelipeletaja

54.90 (sisaldab KM 22%)

5 laos (saab järeltellida)

Päikeseenergial töötav ultraheliga loomade tõrjumise seade, millel on valikuline vilkuv LED-valgus. Töötab ilma patareisid vahetamata. Hakkab tööle liikumise tuvastamisel ja hoiab soovimatud loomad koduaiast kaugemal.

Tootekood: 1009 Kategooria:

Kirjeldus

Ultraheli signaalidega, mida loomad kuulevad hästi ja inimesed halvasti, hoiate soovimatud loomad ja linnud oma aiast eemal. Lisaks on võimalik sisse lülitada vilkuv LED-valgus, et tõrjuda loomi, kes kardavad tugevaid vilkuvaid tulesid.
Kui liikumisandur (kaugus kuni 10 meetrit) tuvastab liikumise, lülitub sisse ultraheli. Sobib väga hästi ka soovimatute koerte ja/või kasside aiast eemal hoidmiseks. Seadme akusid laetakse päikesepaneeli abil.  Seadme käsitsemine on väga lihtne muutes pöördnuppudega liikumisanduri tundlikkust ja ultraheli sagedust.

 

KAITSTAVAD ALAD: (juurvilja)aiad, sadamasild, auto, paat, rõdud, katused, aiad, spordi- ja golfiväljakud, terrassid, tiigid.

KEDA PELETAB: jänesed, koerad, kassid, metskitsed, linnud, rebased, metssead

Kui seade enam ei tööta, kuna on liiga palju olnud varjus ja akud on tühjad, saate akusid laadida, lülitades seadme välja ja asetades selle päikesevalguse kätte või ühendades kaasasoleva USB-kaabli abil USB-laadijaga. Akusid saab laadida ka välise laadijaga või asendada akud teiste laetavate AA akudega.
Mõõdud: 11x12x6,5cm, koos orgiga 11x31x6,5cm