Sprinklerpeletaja

61.00 (sisaldab KM 22%)

3 laos (saab järeltellida)

Liikumisanduriga sprinklerpeletaja on kasulik vahend aias, tiigis ja muudes kohtades kõikide lindude (k.a musträstaste), koerte, kasside ja metssigade peletamiseks. Liikumise tuvastamisel töötab pihusti 4 sekundit järjest.

 

Tootekood: 7777028 Kategooria:

Kirjeldus

Sprinklerpeletaja on kasulik vahend aias, tiigis ja muudes kohtades kõikide lindude (k.a musträstaste), koerte, kasside ja metssigade peletamiseks.

Kaitstavad alad: aiad, tiigid, murualad, marjapõõsad, viljapuud, juurviljaaiad

Kuidas töötab: peleti töötab liikumisanduriga ja liikumise tuvastamisel töötab pihusti 4 sekundit järjest. Vihmuti müra ja ootamatu veesahmakas tagavad, et kõiki loomi ja linde hoitakse antud kohast eemale.

Liikumisandur töötab 90 kraadi raadiuses, tundlikkus on reguleeritav ja tööraadius ulatub kuni 10 meetrini. Sprinkler ise on reguleeritav igas nurgaasendis nii, et see pihustab alati õiges suunas.

Veesprinkleri tööks on vaja natuke päikest ja survega vett. Kui aed või tiik on suurem kui 10 meetrit, tuleb ühendada rohkem sprinklerpeletid.

Paigaldamine: kõik, mida vaja, on aiavoolik ja päevavalgus aku laadimiseks. Aku on juba seadme sees, see tuleb vaid ühendada.

Lisainfo: tarneaeg 2-3 tööpäeva.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.