5-meetrine kotka lohe

97.60 (sisaldab KM 22%)

Kajakad ja tuvid võivad olla linnaruumis suureks nuhtluseks. Lindude pesitsemis- ja toitumisjäägid ummistavad katustel vihmavee äravoolu kanaleid, poegi kaitsvad linnud muutuvad inimestele ohtlikuks ja reostus kahjustab tervist ning kinnisvara.

Toode ei mahu pakiautomaati. Valige tarneviisiks kuller.

Efektiivsus
Tootekood: 7777050 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Tegemist on kotkakujulise lohega, mis hoiab eemale nii väiksemaid kui suuremaid linde. Kotkalohe sobib eriti hästi katuste kaitsmisel tuvide, kajakate ja vareste eest. Lohe on tehtud paksemast materjalist ja kõik servad on palistatud, et pidada vastu ka tugevamale tuulele. Katsed on näidanud, et viiekordse maja katusel võib kuluda kuni kaks lohet hooaja kohta. Ritv peab vastu mitu hooaega.

Kaitstavad alad: katused, väljakud, prügilad, pargid, aiad, viljapuuaiad, marjaistandused

Kuidas töötab: 5 meetri pikkuse tugeva teleskoopridva otsas olev kotkakujuline linnupeleti liigub tuule käes, imiteerides kotka tiirlemist saagi kohal.

Pane tähele! Lohet tuleb aeg-ajalt vaatamas käia, et see ei oleks ennast ridva ümber kinni keerutanud. Et ritv lahti ei jookseks, tuleb iga lüli eraldi lahti tõmmata ja fikseerimiseks lülisid vastassuundades keerata.

Komplekti kuulub vai, teleskoopritv ning lohe koos nööriga. Lohe kinnitamiseks katusekonstruktsioonide külge on vajalik ehitusteip, rihm või klamber.

Ingliskeelne kasutusjuhend Bird kite manual

NB! Toode on soovitav enne tugevaid tormituuli (17 m/s ja rohkem) maha võtta, kuna võib tormiga järgi anda.

Tarneaeg 3-4 tööpäeva.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.