Kullikujuline lohe koos ridva (7m) ja vaiaga.

102.00 (sisaldab KM 20%)

7 laos

Kajakad, rästad, tuvid võivad olla suureks nuhtluseks nii põllumeestele aednikele kui ka majaomanikele. Nende lindude hirmutamiseks on vaja midagi/kedagi, kes meenutaks neile looduslikku vaenlast.

Efektiivsus
Tootekood: 503937100373 Kategooria:

Kirjeldus

Kajakad, rästad ja tuvid võivad olla suureks nuhtluseks nii põllumeestele, aednikele kui ka majaomanikele. Neid on vaja eemal hoida valmivast saagist, aga tõrjuda ka linnaruumist, kus nende kisa ja reostus häirivaks muutub. Lindude hirmutamiseks on vaja midagi, kes meenutaks neile looduslikku vaenlast.

Tegemist on kullikujulise lohega, mis mõjub peamiselt väiksematele lindudele, aga hoiab eemale ka suuremaid linde nagu kajakad ja tuvid. Lohe on 7 meetri pikkuse tugeva teleskoopridva otsas ja töötab hästi ka nõrga tuule korral.

Kaitstavad alad: katused, aiad, viljapuuaiad, marjaistandused, väljakud, prügilad, pargid

Kuidas töötab: lohe on 7 meetri pikkuse tugeva teleskoopridva otsas ja ka nõrga tuule korral hakkab kullikujuline linnupeleti liikuma, imiteerides kulli tiirlemist enne saagi poole laskumist.

Pane tähele: et ritv lahti ei jookseks, tuleb iga lüli eraldi hooga lahti tõmmata, seejärel veel iga teleskoopridva jätkukoht vastassuundades keerata ja samal ajal välja tõmmata. Vajadusel tehke seda kahekesi.

Komplekti kuulub vai, teleskoopritv ning lohe koos nööriga.

Tarneaeg 2-3 tööpäeva. NB! Toode ei mahu pakiautomaati. Valige tarneviisiks kuller (Courier Standard).

NB! Toode ei ole mõeldud väga tugeva tuulega paikadesse nagu rannikud ja kõrgete majade katused, kuna võib tormiga järgi anda. Lisaks tuleb lohet mõne päeva tagant vaatamas käia, et  lohe ei oleks ennast ridva ümber kinni keerutanud.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kullikujuline lohe koos ridva (7m) ja vaiaga.”