7-meetrine kotka lohe

Kuumakse al. 7.67€ / 12 kuud

108.00 (sisaldab KM 20%)

Kajakad ja tuvid võivad olla linnaruumis suureks nuhtluseks. Lindude pesitsemis- ja toitumisjäägid ummistavad katustel vihmavee äravoolu kanaleid, poegi kaitsvad linnud muutuvad inimestele ohtlikuks ja reostus kahjustab tervist ning kinnisvara.

NB! Toode ei mahu pakiautomaati. Valige tarneviisiks kuller (Courier Standard).

Efektiivsus
Tootekood: 7777070 Kategooria:

Kirjeldus

Tegemist on kotkakujulise lohega, mis mõjub peamiselt väiksematele lindudele, aga hoiab eemale ka suuremaid linde nagu kajakad ja tuvid. Kotkalohe on tehtud paksemast materjalist ja kõik servad on palistatud, et pidada vastu ka kõige tugevamale tuulele. Seetõttu sobib see eriti hästi katuste kaitsmisel tuvide, kajakate ja vareste eest.

Kaitstavad alad: katused, aiad, viljapuuaiad, marjaistandused, väljakud, prügilad, pargid

Kuidas töötab: lohe on 7 meetri pikkuse tugeva teleskoopridva otsas ja tuule käes hakkab kotkakujuline linnupeleti liikuma, imiteerides kotka tiirlemist saagi kohal.

Pane tähele! Lohet tuleb aeg-ajalt vaatamas käia, et lohe ei oleks ennast ridva ümber kinni keerutanud. Et ritv lahti ei jookseks, tuleb iga lüli eraldi hooga lahti tõmmata ja fikseerimiseks lülisid vastassuundades keerata.

Komplekti kuulub vai, teleskoopritv ning lohe koos nööriga. Lohe kinnitamiseks katusekonstruktsioonide külge on vajalik teip, rihm või klamber.

Ingliskeelne kasutusjuhend Bird kite manual

NB! Toode on soovitav enne tugevaid tormituuli maha võtta, kuna võib tormiga järgi anda.

Tarneaeg 3-4 tööpäeva.

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.