Elektrooniliselt juhitav gaasikahur

475.80 (sisaldab KM 22%)

5 laos (saab järeltellida)

Digitaalselt seadistatav gaasikahur Zon  EL08 annab võimaluse tulistada kuni neli pauku järjest. See on enim müüdud pauguti Eestis. Sobib rändlindude, kajakate, tuvide, sigade, kitsede, huntide  ja karude peletamiseks. Rändlinnud ja ka metsloomad võivad teha väga suurt kahju põllumeestele. Ilmastikukindla elektroonilise kahuri paukude seeria, mille helitugevust võib võrrelda jahipüssi pauguga, hirmutab ka kõige julgemad linnud ja loomad.

 

 

Tootekood: 7777003 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Elektrooniline gaasikahur Zon EL08 – kõige efektiivsem elektrooniliselt seadistatav pauguti rändlindude, sigade, kajakate, tuvide hirmutamiseks. Tegemist on ilmastikukindla elektroonilise kahuriga, mille helitugevust võib võrrelda jahipüssi pauguga.
Digitaalselt seadistatav gaasikahur Zon  EL08 annab võimaluse tulistada kuni neli pauku järjest. Lisaks saab valida erinevate intervallide vahel ning 4 erinevat ajaperioodi 24H jooksul, mil paugutaja töötab. Näiteks on võimalik kahurit seadistada nii, et hommikuti alustab paugutaja tööd kell 6.05 ja lõpetab kell 9.00. Seejärel töötab paugutaja lõuna ajal mõned tunnid ja siis õhtul vastavalt vajadusele. Kuna kahuriga saab lasta kuni 4 pauku järjest, siis on see kõige efektiivsem just rändlindude hirmutajana.

KAITSTAVAD ALAD: viljapõllud, juurviljakasvatused, marjaistandused, puuviljakasvatused

KUIDAS TÖÖTAB: gaasikahuri töötamiseks on vaja 12V pingega akut ja propaan- või butaangaasi, mis ei kuulu komplekti. Võib kasutada tavalist autoakut ja majapidamisgaasiballooni.

Efektiivsuse suurendamiseks soovitame juurde osta spetsiaalse kolmjala, mille kõrgus ja 360-kraadine pöörlemismehhanism suurendab kahuri tööraadiust, sest iga pauguga muudab kahur suunda.

Tellides kolm või rohkem kahurit korraga lisame tasuta kõikidele kahuritele 9Ah aku.

Eestikeelne kasutusjuhend

Rändlindude ja kiskjate kahjustuste vältimiseks rakendatud abinõudele tehtavad kulutused hüvitatakse riigi poolt 50% ulatuses. Täpsemalt lugege meie blogi postitusest.

Tarneaeg: 2-3 tööpäeva

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…