Mark ZON 4-4Mark ZON EL08-2el08-v2el08

Elektrooniliselt juhitav linnu hirmutus pauguti (kuni 4 pauku järjest)

 

Elektrooniline gaasikahur Zon EL08 – kõige efektiivsem elektrooniliselt seadistatav pauguti rändlindude, sigade, kajakate, tuvide hirmutamiseks. Tegemist on ilmastikukindla elektroonilise kahuriga, mille helitugevust võib võrrelda jahipüssi pauguga.
Digitaalselt seadistatav gaasikahur Zon  EL08 annab võimaluse tulistada kuni neli pauku järjest. Lisaks saab valida erinevate intervallide vahel ning 4 erinevat ajaperioodi 24H jooksul, mil paugutaja töötab. Näiteks on võimalik kahurit seadistada nii, et hommikuti alustab paugutaja tööd kell 6.05 ja lõpetab kell 9.00. Seejärel töötab paugutaja lõuna ajal mõned tunnid ja siis õhtul vastavalt vajadusele. Kuna kahuriga saab lasta kuni 4 pauku järjest, siis on see kõige efektiivsem just rändlindude hirmutajana.

Gaasikahuri töötamiseks on vaja 12V pingega akut ja propaan- või butaangaasi, mis ei kuulu komplekti. Võib kasutada tavalist autoakut ja majapidamisgaasiballooni.

Tarneaeg 2-3 tööpäeva.

Tellides kolm ja rohkem kahurit korraga, lisame kõigile kahuritele juurde tasuta 9-amprilise aku.

Eestikeelne kasutusjuhend

 

Hea teada!

Rändlindude ja kiskjate kahjustuste vältimiseks rakendatud abinõudele tehtavad kulutused hüvitatakse riigi poolt 50% ulatuses. Täpsemalt lugege meie blogi postitusest.

Antud toodet on võimalik ka rentida 100 eurot kuus läbi Jaasy.com rendikeskkonna.

504.00 (sisaldab KM 20%)