Mark ZON 4-6Mark ZON 4-5Mark ZON 4-3MAARKZON4-v

Mehaaniline gaasipauguti

Eriti rändlinnud ja ka metsloomad võivad teha väga suurt kahju põllumeestele. Pauk, mis sarnaneb jahipüssile, hirmutab ka kõige julgemad linnud ja loomad.

Paugutaja on parim ja efektiivseim rändlindude, kajakate, tuvide, sigade ja huntide peletaja.

Mehaaniline gaasikahur Zon Mark 4 on kõige lihtsam ja odavam gaasikahur. Tegemist on ilmastikukindla mehaanilise kahuriga, mille helitugevust võib võrrelda jahipüssi pauguga. Paukude intervalle on võimalik reguleerida 1 minutist kuni 30 minutini.

KAITSTAVAD ALAD: Viljapõllud, juurviljapõllud, puuviljaistandused, marjakasvatused, golfiväljakud

KUIDAS TÖÖTAB: Pauguti tööle rakendamine on äärmiselt lihtne – tuleb lahti keerata gaasiballooni kraan. Gaasikahur Zon Mark 4 töötab propaaniballooniga.

Kui soovitakse, et paugutaja ei töötaks ööpäev läbi, soovitame juurde osta taimeri Taimer GT 300, millega saab reguleerida paugutaja töötamise ajavahemikku, kuna näiteks linde on vaja peletada päeval ja metsloomi enamasti õhtul, öösel ja hommikul.

Lisaks soovitame juurde tellida 360 kraadi pöörleva kolmjala, mis suurendab tööraadiust oma kõrguse ja pöörleva telje tõttu. Iga paugu järel muudab kahuritoru oma suunda.

LISAINFO: Toode on laos ja tarneaeg 2-3 tööpäeva. Gaasiballoon ei kuulu komplekti.

Eestikeelne kasutusjuhend

50% ostuhinnast tagasi– kas teadsite, et rändlindude ja kiskjate kahjustuste vältimiseks rakendatud abinõudele tehtavad kulutused hüvitatakse riigi poolt 50% ulatuses? Täpsemalt lugege meie blogi postitusest.

Antud toodet on võimalik ka rentida 100 eurot kuu.

Vaata ka mis vahe on elektroonilisel ja mehaanilisel paugutil:

270.00 (sisaldab KM 20%)

3 in stock