Super Pluss B linnupeletaja

115.90 (sisaldab KM 22%)

11 laos

Bioakustiliste helide ja vilkuvate tuledega Super Pluss B linnupeletaja on tõhus ja keskkonnasõbralik viis enamike lindude ja metsloomade peletamiseks kaitstavalt alalt.

 

Tootekood: 1014 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kahe võimsa hirmutava tehnikaga SUPER PLUSS B LINNUPELETAJA kasutab röövlindude häälte ja lindude hädakisa digitaalselt täiustatud salvestusi. Seadmesse on integreeritud ülitugevad LED-välklambid, mis tekitavad visuaalse efekti kahjurlindudele ja teistele valgust kartvatele loomadele ja hoiab neid tõhusalt kaitstavast alast eemal. 

 

Liikumisele reageeriv PIR-režiim võimaldab hirmutada linde ja loomi reaalse lähenemise korral. Nii püsib piirkond neile kauem hirmutav. Suurema ala (kuni 4500m2) kaitseks saate valida intervalli 5-30 minutit, mil seade edastab helisid ja vilgutab tuledega automaatselt.

Kaitstavad alad:

Talud, muruplatsid, aiad, õued, basseinid, viljapuuaiad, viinamarjaistandused, laudad, kalatiigid, jahid, telklad, tehased, laod, mis tahes muu kinnisvara turvalisus

Mõjutatud linnud ja metsloomad:

Rähnid, varblased, tuvid, musträstad, varesed, kuldnokad, muud linnuliigid;

Kahjurloomad nagu jänesed, oravad, kitsed, metssead, karud, ahvid jne…

 FUNKTSIOONID – Kahjurlindude, loomade ja sissetungijate tõhusaks tõrjumiseks bioakustiliste helide ja ülitugevate LED-välklampide abil, kui liikumisandur tunneb nende liikumist PIR-režiimis või seadme AUTO-režiimis etteantud ajavahemikus 5-30 minutit.

PUUDUB ASUKOHA PIIRANG – 6 x D suurusega patareid (LR20) võimaldavad paigaldada seadme täpselt teile sobivasse kohta ja seda on kerge järgmisse kohta ümber paigutada. 

HUMAANNE – SUPER PLUSS LINNUPELETAJA toimib nähtamatu barjäärina, ühendades röövlindude bioakustika ja superheledad valgussähvatused, et luua lindudele ning metsloomadele ebameeldiv ala. Enam pole linnu- ega loomaprobleeme ja segadust!

KAHENE TOITEVALIK – SUPER PLUSS LINNUPELETAJA töötab 6 D-suuruses patareiga või vooluvõrgust lisavarustusse kuuluva adapteri abil. Kuus D-suurusega patareid võivad PIR-režiimis käivitada seadme tuhandeid kordi. Sisseehitatud 9 V alalisvoolu sisend võimaldab seadme lülitada vooluvõrku. Adapter on lisavarustus.

PAINDLIK JA LIHTNE SEADISTAMINE – Sisseehitatud juhtpaneel reguleerimisnuppudega erinevateks seadistusteks.

SPETSIFIKATSIOONID:

Mõõdud: 145x145x340 mm

Kaal: 860 g (ilma patareideta)

Toiteallikas: 6 D suurusega leelispatarei (LR20). Patareid ei ole tootega kaasas.

Toide: (valikuline adapter) 100-240 VAC, 50/60 Hz Väljund: 9 VDC (female plug)

Heli: SuperPluss B – bioakustilised linnuhääled, röövlinnuhääled ja lindude hädakisa

Vilkuvad tuled: 3 ülitugevat LED-i

Mõjuala: AUTO MODE: kuni 4500m2 (kui helitugevuse reguleerimisnupp on maksimaalseks keeratud)

PIR-REŽIIM: lehvikukujuline ala 130 kraadi, kaugus kuni 12 meetrit

Valmistatud TAIVANIS

Tarneaeg: 3-4 tööpäeva

 

Lisainfo

Püssi pauguga

Ilma pauguta, Püssi pauguga

Kolmas

lisaväli

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.