Kuidas peletada katustelt kajakaid ja tuvisid?

Iga hea peremees hoiab oma vara korras ja kaitstuna. Linnaruumi jagamine lindudega tekitab vajaduse kaitsta hoonete katuseid kajakate ja tuvide eest. Reostusele ja lärmile lisanduvad probleemid katusel – lindude pesamaterjal ja katusele tassitud jäätmed ummistavad sadevee äravoolusid põhjustades kinnisvarale niiskuskahjustusi.

Kuidas kajakaid ja tuvisid eemale peletada

Eduka tõrjumise eelduseks on katuse puhastamine reostus-, pesitsus- ja toitumisjääkidest. Pärast katuse puhastamist saab paigaldada linnupeletajad.

      • Hoonete katused, rõdud ja aknalauad ning tänavavalgustid

Tõhusaim meetod kajaka- ja tuvitõrjeks on võtta kasutusele maandumist takistavad linnutõkked. Metallist ogad on piisavalt pikad ja tihedalt ribal, ükski lind ei taha sinna isegi lähedale tulla. Seega töötab kõikide lindude puhul ja on kõige efektiivsem peleti üldse. Maandumist takistavate linnupeletite paigaldamine on lahendus mitmeteks aastateks. Linnutõkked peaks paigaldama katuse servadele ja korstnate ning ventilatsiooniavade ümbrusesse. Sellest piisab, et linnud peaksid katust ebaturvaliseks pesitsuskohaks.

Katustelt aitavad linde tõrjuda ka linnupeletuslohed. Kui tööstushoonete lähedal ei ole elumaju, sobivad kajakate tõrjumiseks helilised peletid, näiteks Agro Pro või elektrooniline gaasikahur.

      • Põllud, tootmishooned, hoidlad

Siin aitavad linde tõrjuda elektroonilised seadmed nagu lindude hädakisa tegev Agro Pro nelja, kolme või kahe hektari kaitseks või Agro Pro mini kuni poole hektari kaitseks, laser automaatpeleti, laserid sise– ja välistingimustesse või gaasikahur, samuti visuaalsed hirmutusvahendid nagu kullisilmad või linnupeletuspallid.

Parimate tulemuste saavutamiseks on soovitav erinevaid hirmutusviise kombineerida.

Meie eesmärk on pakkuda põllumeestele ja aednikele parimat ja efektiivsemat viis lindude ja loomade peletamiseks.

(+372) 52 67 138

Juriidiline aadress:

Salu OÜ Reg nr. 12600389
Kunderi 27 Tallinn 10918

0

Ostukorv

Quantity: 0 Items: 0
The Cart is Empty
No Product in the Cart!
0.00
0.00
€0.00