Kuidas peletada pääsukesi?

Pääsukesed pöörduvad samasse kohta tagasi

Pääsukesed on koduhoidvad, kuid kahjuks tekitavad maja räästas või tööstus- ja kaubahoone laealuses asuvad pesad kaasneva reostuse tõttu inimesele meelehärmi. Kuna pääsukestel on harjumuspõhine eluviis, pöörduvad lisaks vanematele samasse pesitsuskohta tagasi ka pojad. Seega on väga oluline eemaldada soovimatutest paikadest vanad pesad, et linnud neid taas kasutusele ei võtaks.

Kuidas pääsukesi eemal hoida?

Kui pesad on maha jäetud, tuleb kõik vanad pesad täielikult eemaldada ning ümbrus hoolikalt lindude väljaheidetest ja sulgedest puhastada. Kasutage puhastusvahendit ja kaaluge hooldatavate pindade immutamist või ülevärvimist.

  • Paigaldage võrgud. Linnuvõrgud on parim lahendus pääsukeste peletamiseks, mille puhul võib garanteerida 100% toimivust. Neid linde on äärmiselt raske eemal hoida ning see füüsiline takistus blokeerib täielikult nende juurdepääsu eenduvate osadega majaseintele, räästaalustele ning muudele pääsukesi ligi meelitavatele pragudele ja õõnsustele või kaetud aladele, kuhu pääsukestele meeldib oma pesi ehitada.
  • Kasutage linnuogasid. Tavaliselt aknalaudadelt või katuseservadelt lindude tõrjumiseks kasutatavaid linnuogasid saab edukalt kasutada ka pääsukeste eemalhoidmiseks. Ehkki lahendus tundub esmapilgul kulukas, on linnuogasid kergem paigaldada kui võrke, see on lahendus pikkadeks aastateks ning nende efektiivsus pääsukeste tõrjel on samuti 100%.
  • Võtke kasutusele laserid. Laserikiir häirib linde ning tekitab neis ohutunde. Laserid on efektiivsed, sest laserikiirega ei ole võimalik ära harjuda. Lasereid on kasutamiseks nii välistingimustes kui siseruumides. Laserite miinuseks on, et nad ei mõju päikeselise ilmaga.
  • Lisaefekti annavad visuaalsed linnutõrjevahendid.  Linnupeletuslindid töötavad iseseisvalt, kuid neid ja teisi visuaalseid peleteid võib kasutada paralleelselt laseritega. Hea efekti annavad röövlinnu lendu imeiteerivad lohed. Pakkumises on 5-, 7- ja 9-meetrise teleskoopridvaga lohesid.

Hea teada!

Huvitav tähelepanek on see, et linnu hädakisa tegevad peletusvahendid on andnud pääsukeste puhul mõnikord kehvemaid tulemusi.

Meie eesmärk on pakkuda põllumeestele ja aednikele parimat ja efektiivsemat viis lindude ja loomade peletamiseks.

(+372) 52 67 138

Juriidiline aadress:

Salu OÜ Reg nr. 12600389
Kunderi 27 Tallinn 10918

0

Ostukorv

Quantity: 0 Items: 0
The Cart is Empty
No Product in the Cart!
0.00
0.00
€0.00