Kaugjuhtimispuldiga laser sise- ja välistingimustesse

Kuumakse al. 12.85€ / 36 kuud

396.00 (sisaldab KM 20%)

3 laos (saab järeltellida)

Selleks, et linnud saagist või toiduainete ladudest eemal hoida, tuleks nende tõrjumiseks kasutada midagi, mida nad ei suuda taluda. Laser on mõeldud tuvide, varblaste, pääsukeste jt lindude peletamiseks.

 

Tootekood: 1008 Kategooria:

Kirjeldus

Laserit on võimalik sisse ja välja lülitada otse või kasutades kaugjuhtimispulti. Kaugjuhtimispuldil on kaks funktsiooni:

  • sisse- ja väljalülitamine
  • taimer (2, 4, 6 või 8 tundi)

Kaitstavad alad: hooned, angaarid, aiad, põllud.

Laseril on tugevad 50–100 millivatised (mW) kiired kahes värvitoonis: roheline ja punane, kombineeritud mitmevärvilisena. Need värvid on lindude tõrjumiseks kõige tõhusamad. Kiired loovad mitu mustrit, mis esinevad juhuslikus järjekorras. Bird-X Laser on eelprogrammeeritud, et vältida kahjurite kohanemist muutumatu häirijaga. See koosneb SEES / VÄLJAS töötamise tsüklist, 5-minutiline töötsükkel väljalülitusega 5 minutiks. Seda tsüklit hoitakse seni, kuni Bird-X Laser töötab.

Seadme eluea pikendamiseks võimaldada seadmel 30 minutit jahtumist pärast 6-8-tunnilist töötamist.

Laseri mõjuulatus sõltub keskkonnast: paremini nähtav pimedas kui valguses, nähtavam suhteliselt avatud alal kui seal, kus on palju põõsaid või puid, mis blokeerivad kiiri jne. Selle laserkiire maksimaalne ulatus pimedas on 300 meetrit, maksimaalne katvus umbes 250-370 m2. Katvus on koogiviilu kujuline, levimisnurk maksimaalselt 30 kraadi keskelt mõlemale poole (kokku 60 kraadi). Sõltuvalt paigutusest pakub teine ​​seade suuremat sünergeetilist katvust; seetõttu soovitatakse tungivalt mitme laseri kasutamist, eriti pikaajalise hõivamise korral või kui kaitstav ala on erakordselt ligitõmbav (toiduainete laod). Seade on niiskuskindel ja sobib kasutamiseks ka tolmuses keskkonnas.

Inglisekeelne manual.

Tarneaeg: 3-4 tööpäeva.

1 arvustus tootele Kaugjuhtimispuldiga laser sise- ja välistingimustesse

  1. Kaido

    Laser hinnaga 396 eur.on väga kvaliteetne relv. Mina sain oma kajakatest lahti. Soovitan kõigile kellel mure.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.