Võimas laser lindude ja loomade peletamiseks

785.68 (sisaldab KM 22%)

4 laos (saab järeltellida)

Võimas laser aitab hoida häirivad linnud ja loomad eemal toiduainete ladudest, tootmishoonetest, laoplatsidelt või istandustest. Linnud ja loomad tunnevad laserit füüsilise ärritajana. Laser on mõeldud varblaste, pääsukeste, vareste, tuvide jt lindude peletamiseks, samuti metssigade, kitsede, jäneste ja teiste loomade eemal hoidmiseks.

Tootekood: 1023 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Laseril on tugevad 1000 mW ja 532nm rohelised kiired, mis loovad erinevaid mustreid, mis esinevad juhuslikus järjekorras. Bird-X Laser on eelprogrammeeritud, et vältida kahjurite kohanemist muutumatu häirijaga. See koosneb SEES / VÄLJAS töötamise tsüklist, 5-minutiline töötsükkel väljalülitusega 5 minutiks. Seda tsüklit hoitakse seni, kuni Bird-X Laser töötab.

Laserit on võimalik sisse ja välja lülitada otse või kasutades kaugjuhtimispulti. Kaugjuhtimispuldil on kaks funktsiooni:

  • sisse- ja väljalülitamine
  • taimer (2, 4, 6 või 8 tundi)

Seadme eluea pikendamiseks võimaldada seadmel 30 minutit jahtumist pärast 6-8-tunnilist töötamist. Seadmele puhkeaegade programmeerimiseks on võimalik kasutada 24-tunni taimerit.

Laseri mõjuulatus sõltub keskkonnast: paremini nähtav pimedas kui valguses, nähtavam suhteliselt avatud alal kui seal, kus on palju põõsaid või puid, mis blokeerivad kiiri jne.

Selle laserkiire maksimaalne ulatus pimedas on 300 meetrit, efektiivne kaugus 100 meetrit, kaitstav ala umbes 180-200 m2. Katvus on koogiviilu kujuline, levimisnurk maksimaalselt 30 kraadi keskelt mõlemale poole (kokku 60 kraadi).

Sõltuvalt paigutusest pakub teine ​​seade suuremat sünergeetilist katvust; seetõttu soovitatakse tungivalt mitme laseri kasutamist, eriti pikaajalise hõivamise korral või kui kaitstav ala on erakordselt ligitõmbav (toiduainete laod). Seade on niiskuskindel (IP65) ja sobib kasutamiseks ka tolmuses keskkonnas.