Laser automaatpeleti horisontaalse ja vertikaalse kiirega

6,429.40 (sisaldab KM 22%)

Saadaval järeltellimisel

Tööstuslikuks kasutamiseks mõeldud laser hirmutab enamus linde nagu haned, kajakad, pardid, varesed jt. Laserkiir liigub horisontaalselt 35o kraadi ja vertikaalselt 60 kraadi ulatuses üle kaitstava territooriumi. Laserkiire mõju kuni 2 km.

Erakordselt sobiv olukordades, kus soovitakse hoida territooriumi või hooneid suuremalt kõrguselt linnuvabana. Näiteks territooriumid, millel kasvavad puud või põõsad, mis takistavad ainult horisontaalse kiire levikut või linnaruumis katuste kaitsel, kui hooned on erineva kõrgusega.

 

Tootekood: 10025 Kategooria:

Kirjeldus

Kaitstavad alad: laoplatsid, spordiväljakud, golfiväljakud, lennujaamad, linnapiirkonnad, katused, jäätmehoidlad, farmid, viljapuuaiad, puukoolid

Mõjustatavad liigid: kajakad, varesed, pardid, haned, rästad, tihased, varblased, haigrud, pääsukesed jt linnud. 

Eriti efektiivne põllumajanduses ja aianduses hanede, partide ja vareste vastu. Puuviljaaedades efektiivne tuvide, vareste, harakate, rästaste ja tihaste vastu. Kortermajade ja laohoonete* katustel kajakate, tuvide ja vareste vastu.

*Laser ei aita tuvide vastu, kui tegemist on tuvide alalise elupaiga või toitumiskohaga.

Laserkiir liigub edasi-tagasi kuni 350 kraadi ulatuses horisontaalselt ja kuni 60 kraadi ulatuses vertikaalselt ning levib kuni 2 km kaugusele. Erinevalt teistest linnupeletajatest ei harju linnud laserkiirega. Ideaalne vahend hoidmaks põllud vabad rändlindudest või vabastada territoorium lindude põhjustatud lärmist ja reostusest.

Tööstuslik elektrooniline automaatlaserpeleti on ilmastikukindel (IP66), CE-sertifitseeritud ja toimib temperatuuridel -10 kuni 30 °C. 

Laseri kasutamise eelised: Lihtne reguleerida (Plug-and-Play) – arvutit ei ole vaja! Suunab kiire vajalikul viisil 350 kraadi ulatuses üle terve välja. 

Töötab 12V pealt ja on ühendatatav akuga. Võimalik juurde tellida päikesepaneel, et aku oleks kogu aeg laetud. Vooluvõrku ühendamiseks on võimalik tellida veekindel adapter.

Tarneaeg 1-2 nädalat.

Seadet on võimalik tarnida ainult euroalusel.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.