Laser automaatpeleti horisontaalse kiirega

4,270.00 (sisaldab KM 22%)

Tööstuslikuks kasutamiseks mõeldud laser hirmutab enamus linde nagu haned, kajakad, pardid, varesed, tuvid jt. Horisontaalne laserkiir liigub 355 kraadi ulatuses üle kogu välja. Laserkiire ulatus kuni 2 km.

Efektiivsus
Tootekood: 77770036 Kategooria:

Kirjeldus

Kaitstavad alad: laoplatsid, katused, põllud, viljapuuaiad, lennujaamad, puukoolid, linnapiirkonnad, jäätmehoidlad, farmid.

Seade hirmutab enamus linde, eriti kajakaid, vareseid, hakke, parte, hanesid, metstuvisid jt. Laserkiir liigub horisontaalselt edasi-tagasi kuni 355 kraadi ulatuses ja levib kuni 2 km kaugusele. Erinevalt teistest linnupeletajatest ei harju linnud laserkiirega. Ideaalne vahend hoidmaks põllud vabad rändlindudest või vabastada territoorium lindude põhjustatud lärmist ja reostusest.

Tööstuslik elektrooniline automaatlaserpeleti on ilmastikukindel (IP66), CE-sertifitseeritud ja toimib temperatuuridel -10 kuni 45 °C. 

Laseri kasutamise eelised: Lihtne reguleerida (Plug-and-Play) – arvutit ei ole vaja! Suunab kiire vajalikul viisil 355 kraadi ulatuses üle terve välja. 

Töötab 12V pealt ja on ühendatatav akuga. Võimalik juurde tellida päikesepaneel, et aku oleks kogu aeg laetud. Vooluvõrku ühendamiseks on võimalik tellida veekindel adapter.

Tarneaeg 1-2 nädalat.

Seadet on võimalik tarnida ainult euroalusel.

Territooriumil, kus kasvavad puud ja põõsad või kaitstavad hooned on erineva kõrgusega sobib kasutada automaatlaserit, mille kiir liigub nii horisontaalselt kui vertikaalselt.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.