Kaugjuhtimispuldiga laser sise- ja välistingimustesse

341.60 (sisaldab KM 22%)

Otsas

Selleks, et linnud saagist või toiduainete ladudest eemal hoida, tuleks nende tõrjumiseks kasutada midagi, mida nad ei suuda taluda. Laser on mõeldud varblaste, pääsukeste, kajakate, tuvide jt lindude peletamiseks.

Tootekood: 0016 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Laserit on võimalik sisse ja välja lülitada otse või kasutades kaugjuhtimispulti. Kaugjuhtimispuldil on kaks funktsiooni:

  • sisse- ja väljalülitamine
  • taimer (2, 4, 6 või 8 tundi)

Kaitstavad alad: hooned, angaarid, aiad, põllud.

Laseri värv: rohelised ja punased punktid, kombineeritud mitmevärvilisena. Need värvid on lindude tõrjumiseks kõige tõhusamad. Laseri võimsus: punane 650nm, 100mW, roheline 532nm, 50mW.

Bird-X Laser on eelprogrammeeritud, et vältida kahjurite kohanemist muutumatu häirijaga. See koosneb SEES / VÄLJAS töötamise tsüklist, 5-minutiline töötsükkel väljalülitusega 5 minutiks. Seda tsüklit hoitakse seni, kuni Bird-X Laser töötab.

Seadme eluea pikendamiseks võimaldada seadmel 30 minutit jahtumist pärast 6-8-tunnilist töötamist. Seadmele puhkeaegade programmeerimiseks on võimalik kasutada 24-tunni taimerit.

Laseri mõjuulatus sõltub keskkonnast: paremini nähtav pimedas kui valguses, nähtavam suhteliselt avatud alal kui seal, kus on palju põõsaid või puid, mis blokeerivad kiiri jne. Selle laserkiire maksimaalne ulatus pimedas on 200 meetrit, efektiivne distants 30 meetrit, maksimaalne katvus kuni 278 m² (3000ft²). Katvus on koogiviilu kujuline, levimisnurk maksimaalselt 30 kraadi keskelt mõlemale poole (kokku 60 kraadi). Sõltuvalt paigutusest pakub teine ​​seade suuremat sünergeetilist katvust; seetõttu soovitatakse tungivalt mitme laseri kasutamist, eriti pikaajalise hõivamise korral või kui kaitstav ala on erakordselt ligitõmbav (toiduainete laod).

Inglisekeelne manual.

Tarneaeg 2-4 tööpäeva.

Arvustused

  1. Nele

    Meil peletas varblasi väga hästi.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.