Laserlinnupeleti

585.60 (sisaldab KM 22%)

Saadaval järeltellimisel

Kui rändlinnud tekitavad kahju ja elumajad on põldudele lähedal, siis paugutamine võib olla elanikele väga häiriv. Et siiski lihtsalt linde peletada, tuleks kasutada selleks spetsiaalselt lindude hirmutamiseks välja töötatud laserkiirt. Erinevalt teistest linnupeletajatest ei harju linnud laserkiirega. Pärast mitmeid kasutamiskordi hakkavad linnud pidama asukohta ohtlikuks ning ei pöördu enam tagasi.

Ideaalne vahend ka lindude hoonetest väljapeletamiseks.

 

Tootekood: 7777001 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Laser toimib ka päevavalguses, kuid on eriti efektiivne päikesetõusu ja -loojangu ajal ning uduse ilmaga. Laser peletab linde ümberkaudseid inimesi häirimata!

KUIDAS TÖÖTAB: Laserop’i efektiivseks kasutamiseks tuleb selle valguskiir suunata alati allapoole, kui seade sisse lülitada. Seejärel tuleb valguskiirt liigutada sujuvalt ning aeglaselt üle maapinna sihtmärgi poole. Viimaks sihtida valguskiirt lindude pihta või nende kohale. Sellepeale tõusevad linnud lendu. Järgi linde valguskiirega, et neid varjupaigast eemale kihutada. Pärast mitmeid kasutamiskordi hakkavad linnud pidama asukohta ohtlikuks ning ei pöördu enam tagasi.

Eestikeelne kasutusjuhend

Kaasas on aku ja laadija. Aku kestab intensiivsel kasutamisel rohkem kui 2 päeva. Tööraadius pimedas üle 2 km. Valguskiirt on võimalik vähendada ja laiendada ning see võimaldab peletada ka lähedal asuvaid linde. Väljundvõimsus 100mW

Tarneaeg 2-3 tööpäeva.

50% ostuhinnast tagasi – kas teadsite, et rändlindude ja kiskjate tekitatud kahju vältimiseks rakendatud abinõudele tehtavad kulutused hüvitatakse riigi poolt 50% ulatuses? Täpsemalt lugege meie blogi postitusest.

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.