Mis vahe on elektroonilisel ja mehaanilisel paugutajal?

Mehaaniline paugutaja teeb korraga vaid ühe paugu ning ei vaja lisatoidet tööks. Paukude intervalli saab ventiiliga reguleerida vahemikus 30s kuni 30min. See tähendab, et toimub üks pauk nt iga 30min tagant terve ööpäeva jooksul. Kuna konstantne paugutamine pole alati soovitud või vajalik, siis lisana valitav taimer annab võimaluse paugutamise aega reguleerida st näiteks sättida nii, et paugutataks ainult päeval.

Elektroonilise paugutaja paugutamise vahemikku saab elektrooniliselt minuti täpsusega reguleerida. Näiteks saab valida, et paugutatakse ainult hommikul ja õhtul teatud kellaaegadel jälgides reaalset linnupeletusvajadust. Selle pauguti tööks on vaja 12V akut, sobib suurepäraselt ka näiteks autoaku. Üks suuremaid plusse on see, et elektrooniline paugutaja teeb korraga kuni neli pauku järjest. Kaugjuhtimispuldiga elektrooniline gaasikahur annab võimaluse paugutada täpselt siis, kui linnud põllul on, isegi kui eelnevalt on paugutaja sätestatud konkreetsele tööajale.

Nii mehaanilise kui elektroonilise paugutaja teeb kasulikumaks maapinnast kõrgemale tõstmine. Jalal olles liigub paugutaja paugu tekitatud õhuvoolu mõjul ning nii saab hääl suunatud 360 kraadi. Eriti efektiivselt väljendub see elektroonilise paugutiga, sest nelja järjestikuse pauguga keerabki masin end ühe sessiooniga ringiulatuses.

Nirgu.ee poes on tellimuse kohale toimetamine tavaliselt 2-3 tööpäeva.

Meie eesmärk on pakkuda põllumeestele ja aednikele parimat ja efektiivsemat viis lindude ja loomade peletamiseks.

(+372) 52 67 138

Juriidiline aadress:

Salu OÜ Reg nr. 12600389
Kunderi 27 Tallinn 10918

0

Ostukorv

Quantity: 0 Items: 0
The Cart is Empty
No Product in the Cart!
0.00
0.00
€0.00