Kaugjuhtimispuldiga laser siseruumidesse

384.00 (sisaldab KM 20%)

1 laos (saab järeltellida)

Selleks, et toiduainete laod, kauplused, angaarid ja tööstushooned lindudest puhtad hoida, tuleks paigaldada midagi, mis mõjub neile häirivalt. Laser on mõeldud tuvide, varblaste ja pääsukeste peletamiseks.

Efektiivsus
Tootekood: 7777029 Kategooria:

Kirjeldus

Laserit on võimalik sisse ja välja lülitada otse või kasutades kaugjuhtimispulti. Kaugjuhtimispuldil on kaks funktsiooni:

  • sisse- ja väljalülitamine
  • taimer (2, 4, 6 või 8 tundi)

Kaitstavad alad: angaarid, laohooned, kauplused, tootmishooned

Kuidas töötab: laser toodab pidevalt liikuvat kombineeritud rohelist-punast värvi laserkiirt. Optimaalne tulemus saavutatakse mõnevõrra pimedas ruumis. Ruumides, kus on palju ferme ning konstruktsioone, mis varjavad laserkiirt, on vaja kasutada mitut laserit. Ühest laserist ei piisa samuti ruumides, kus hoitakse toiduaineid või mis on olnud lindude poolt hõivatud pikka aega.

Bird-X Laser on eelprogrammeeritud, et vältida kahjurite kohanemist muutumatu häirijaga. See koosneb SEES / VÄLJAS töötamise tsüklist,  5 minutiline töötsükkel väljalülitusega 5 minutiks. Seda tsüklit hoitakse seni, kuni Bird-X Laser töötab. Laserkiire maksimaalne ulatus pimedas ruumis on 300 m, maksimaalne katvus 250-370 m2. Laserkiire levimisnurk on 60 kraadi. Seadme eluea pikendamiseks peaks seadme pärast 6-8-tunnist kasutamist 30 minutiks välja lülitama.

Seade ei sobi kasutamiseks tolmuses või niiskes keskkonnas.

Tarneaeg 2-3 tööpäeva.

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.